فراخوانی ...

درباره ما

درباره کیچی بازار

همکاری با برند های معتبر و تلاش برای ارائه اجناس با کیفیت یکی از امتیازاتی میباشد که کیچی بازار را از رقبای خود متمایز میسازد.


مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات کی چی بازار، عرضه مستقیم محصولات و لوازم خانگی با نازلترین قیمت به آسانترین شیوه ممکن در اسرع زمان می باشد .
فروشگاه اینترنتی کی چی بازار برای راحتی و دسترسی بیشتر محصولات خود ،آماده ارایه‌ی خدمات آنلاین و 24 ساعته در تمامی ساعات شبانه روز آغاز به کار نموده است.

ارزش ها و باورهای حاکم بر کی چی بازار :
نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های تیم کیچی بازار از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های تیم می باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان پدیده بوده است.

تاریخچه:
فروشگاه کی چی بازار فعالیت خود را از 3 سال پیش به عنوان یکی از اولین استارت آپ ها ی ایرانی در زمینه فعالیت خود آغاز به کار کرد.
هر چند کی چی بازار، فعالیت خود را با ارایه‌ی فروش لوازم و محصولات خانه و آشپزخانه از طریق شبکه های اجتماعی طی سالیان بسیار آغاز کرد، اما نگرش مدیریتی موسسان این فروشگاه به این فعالیت به عنوان یک کسب و کار پویا و بالنده و مسیری که از همان ابتدا برای رشد و پیشرفت این تیم توسط موسسان آنان برنامه‌ریزی شده بود و نیز نیازهای بی‌شمار و فزاینده‌ی بازار برای خدمات این گروه و رضایت مشتریان از کیفیت خدمات ارایه شده توسط این تیم ، موجب شد که کی چی بازار به سرعت بتواند جایگاه بسیار مناسبی را به عنوان پیشروی این فعالیت در بازار به دست آورد و روزانه تعداد بسیار چشم‌گیری به شمار مشتریان آن افزوده شود.

چشم انداز :
ارایه‌ی خدمات گسترده‌ی در فضای سایبری توسط کی چی بازار در سطح کشور موجب شده است میلیون‌ها نفر از طریق این فروشگاه با شیوه های نوینی خرید نمایند که بی شک خرید اینترنتی صحیح در دراز مدت به نفع همگان خواهد بود که این امر خود گامی به سوی دست‌یابی به شاخص‌های مورد نیاز برای پیمودن مسیرهای رشد و توسعه کشورهای پیشرفته محسوب می‌شود.

اطلاعات کلی فروشگاه کی چی بازار:
مدیریت عرضه کننده کالا و مسئول وب سایت : آقای محمد حسام جواهریان

 

آدرس:

تهران1

نقشه:

×

قوانین وب سایت

قوانین خرید از وب سایت کیچی بازار