• هر هفته صدها قلم کالا با قیمت های استثنایی در تمام فروشگاه های کیچی بازار در سراسر ایران

درباره ما

درباره کیچی بازار

همکاری با برند های معتبر و تلاش برای ارائه اجناس با کیفیت یکی از امتیازاتی میباشد که کیچی بازار را از رقبای خود متمایز میسازد.


مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات کی چی بازار، عرضه مستقیم محصولات و لوازم خانگی با نازلترین قیمت به آسانترین شیوه ممکن در اسرع زمان می باشد .
فروشگاه اینترنتی کی چی بازار برای راحتی و دسترسی بیشتر محصولات خود ،آماده ارایه‌ی خدمات آنلاین و 24 ساعته در تمامی ساعات شبانه روز آغاز به کار نموده است.

ارزش ها و باورهای حاکم بر کی چی بازار :
نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های تیم کیچی بازار از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های تیم می باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان پدیده بوده است.

تاریخچه:
فروشگاه کی چی بازار فعالیت خود را از سال 1396 به عنوان یکی از اولین استارت آپ ها ی ایرانی در زمینه فعالیت خود آغاز به کار کرد.
هر چند کی چی بازار، فعالیت خود را با ارایه‌ی فروش لوازم و محصولات خانه و آشپزخانه از طریق شبکه های اجتماعی طی سالیان بسیار آغاز کرد، اما نگرش مدیریتی موسسان این فروشگاه به این فعالیت به عنوان یک کسب و کار پویا و بالنده و مسیری که از همان ابتدا برای رشد و پیشرفت این تیم توسط موسسان آنان برنامه‌ریزی شده بود و نیز نیازهای بی‌شمار و فزاینده‌ی بازار برای خدمات این گروه و رضایت مشتریان از کیفیت خدمات ارایه شده توسط این تیم ، موجب شد که کی چی بازار به سرعت بتواند جایگاه بسیار مناسبی را به عنوان پیشروی این فعالیت در بازار به دست آورد و روزانه تعداد بسیار چشم‌گیری به شمار مشتریان آن افزوده شود.

چشم انداز :
ارایه‌ی خدمات گسترده‌ی در فضای سایبری توسط کی چی بازار در سطح کشور موجب شده است میلیون‌ها نفر از طریق این فروشگاه با شیوه های نوینی خرید نمایند که بی شک خرید اینترنتی صحیح در دراز مدت به نفع همگان خواهد بود که این امر خود گامی به سوی دست‌یابی به شاخص‌های مورد نیاز برای پیمودن مسیرهای رشد و توسعه کشورهای پیشرفته محسوب می‌شود.

اطلاعات کلی فروشگاه کی چی بازار:
مدیریت عرضه کننده کالا و مسئول وب سایت : آقای محمد حسام جواهریان

 

آدرس:

تهران-خیابان سیمون بولیوار- خیابان نفت- بین نوزدهم و بیست یکم فروشگاه کیچی بازار

نقشه:

×

قوانین وب سایت

قوانین خرید از وب سایت کیچی بازار


١-تا اطلاع بعدی فروش از طریق سایت فقط برای استانهای تهران و البرز امکان پذیر است.
۲-مدت زمان ارسال از زمان سفارش برای استانهای تهران و البرز تا ۷ روز کاری میباشد.
۳-هزینه ارسال برای استانهای تهران و البرز ۳۰.۰۰۰ تومان میباشد.
۴-حداقل مبلغ سفارش جهت ارسال ۱۵۰.۰۰۰ تومان میباشد.
۵-در مورد کالاهایی که گزینه انتخاب رنگ دارند،لطفا در هنگام خرید در قسمت توضیحات اولویت رنگ دوم و سوم را بنویسید تا در صورت موجود نبودن رنگ انتخابی،اولویت بعدی برای شما ارسال شود.
6-تا زمان مطئمن شدن از سلامت کالا فاکتور را نزد خود نگه دارید
7-توجه داشته باشید بعد از تایید نهایی و پرداخت امکان اضافه یا کم کردن کالا وجود ندارد
8-در صورت ایراد دار بودن کالا تا ۲۴ ساعت به شماره های زیر اطلاع دهید:
۰۹۱۹۰۳۲۲۹۲۹
۰۹۹۲۵۷۸۵۵۱۰